Hlavná Beauty Wellness Hviezda na YouTube Jackie Aina o tom, prečo je dôležitá rozmanitosť krásy

Hviezda na YouTube Jackie Aina o tom, prečo je dôležitá rozmanitosť krásy

Navyše, ako bol na jej svadbu ovplyvnený COVID-19.
  • Shelley píše a upravuje články pre Lizapourunemerenbleus Worldwide so špecializáciou na módu, krásu, šperky a doplnky
  • Shelley píše a upravuje články pre časopis Lizapourunemerenbleus, ako aj upravuje módu a titulné stránky časopisu
  • Pred vydaním Lizapourunemerenbleus Worldwide bola Shelley nezávislou digitálnou redaktorkou časopisu Conde Nast’s Lucky Magazine a na voľnej nohe pre časopisy FLAUNT, Los Angeles Magazine, Backstage.com a Paste.com.
Aktualizované 4. júna 2020

Guru YouTube, budúca nevesta a krycia hviezda Lizapourunemerenbleus Magazine Summer 2020 , Jackie Aina je rovnako zanietená pre inkluzívnosť ako pre krásu vo všeobecnosti. Poskytla nám informácie o tom, prečo je rozmanitosť dôležitá, ako pre vás nájsť najlepšieho profesionála v oblasti krásy a ako sa s ňou vyrovnáva pandémia COVID-19 pri plánovaní svadby. (Psst, môžete prečítajte si celé číslo online tu .)

Otázka: Ako COVD-19 ovplyvnil vašu vlastnú svadbu? Čo si z tejto skúsenosti odnášate?

Našim snom bolo mať cieľovú svadbu v Nigérii, ale vzhľadom na súčasné klimatické a cestovné obmedzenia sme sa rozhodli otočiť a zamerať sa na vytváranie krásnych, nigérijských a ghanských obradov, kde bývajú naše rodiny. Zostávame pozitívni a vítame ďalší čas strávený doma tým, že šetríme svoje peniaze, nachádzame viac svadobnej inšpirácie a aktívne plánujeme kreatívne koncepty pre náš veľký deň.

Otázka: Máte nejakú radu pre páry, ktorých svadby boli zasiahnuté ochorením COVID-19?

Moje odporúčanie pre páry, ktoré prežívajú podobné výzvy, je snažiť sa zostať pozitívny. Svadbu svojich snov budete mať s blízkymi, aj keď to môže nejaký čas trvať. Ak plánujete destinačnú svadbu, nájdite spôsoby, ako preniesť prvky z tohto miesta na vašu svadbu na miestnom mieste. Na prestieraní nakoniec nezáleží a tabuľka sedenia môže vyzerať inak, ale jedna skutočnosť zostáva rovnaká: oslavujete lásku, keď sa vydávate za svojho najlepšieho priateľa a partnera. Uvoľnite zo seba tlak a zamerajte sa na svoju úspešnú spoločnú budúcnosť!

Otázka: Nejaké tipy na vlastnú starostlivosť pre páry, ktoré robia predvianočnú kozmetickú prípravu doma?

V poslednej dobe tiež robím niečo každý deň, kým sa osprchujem, nazývané suché kefovanie, je to DIY spôsob, ako odvodniť lymfatické uzliny vo vašom tele. Obzvlášť sa mi páči suché kefovanie, pretože vďaka nemu je moja pokožka extrémne jemná a je to lacný spôsob, ako exfoliovať pokožku lepšie, ako by ste kedy mohli.

Svadba Jackie Ainy Foto Ari a Louise, Módny styling od Shelley Brown, Vlasy O'Rell Roberts, Makeup od Ariany Jimenez, Prop Styling od Warda Robinsona a dreveného rebríka

Otázka: Ako by ste chceli, aby sa zmenili štandardy krásy v svadobnom priemysle?

Zdá sa, že existuje rôznorodosť v spôsobe, akým sú svadby zobrazované v médiách. Aj keď neviem veľa o tomto odvetví, viem z časopisov, ktoré som čítal, a dokonca aj z stránok Instagramu, ktoré sledujem, vždy si myslím: „Kde sú černosi? Kde sú rôzne kultúry? ' Svadby sú súčasťou každej kultúry a myslím si, že v tom je ich krása; sú príležitosťou osláviť vaše presvedčenie a pôvod. Chcel by som, aby boli zastúpené rozmanitejšie tváre a príbehy.

Otázka: Čo by mali budúce manželky hľadať pri výbere profesionálov na vlasy a líčenie na svoj deň?

Ak si záujem zamestnať výtvarníka , venujte veľkú pozornosť ich portfóliu. Pozrite sa na videá, ktoré im ukazujú, ako robia vlasy alebo líčidlá, pretože to je spoľahlivý spôsob, ako zaistiť, aby ich práca bola legitímna a v súlade s vašou víziou pre váš deň. Ak ste farebný človek, hľadanie rozmanitosti v ich portfóliu je dôležité, pretože napriek tomu, že sa týka vašej svadobnej hostiny, nechcete najať niekoho, kto nemôže pracovať s rôznymi farbami pokožky alebo textúrami vlasov. A nakoniec, mať súd je nevyhnutné. Nechcete vedieť, ako budú vaše vlasy a make -up vyzerať v deň vašej svadby. Naplánujte si to niekoľko mesiacov pred svojim dňom - ​​dokonca môžete použiť svoje zásnubné fotografie ako testovaciu jazdu.

Otázka: Nejaké tipy na nájdenie správneho základného odtieňa pre váš tón pleti?

Vždy hovorím, aby váš základ bol v strede hrudníka, pretože chcete, aby farba vašej tváre zodpovedala vášmu telu. Aj keď kedysi bolo testovanie podkladu na krku štandardné, problém je v tom, že váš krk je niekedy svetlejší alebo tmavší ako zvyšok tela. Mnoho z nás má v skutočnosti tendenciu opaľovať sa po obvode tváre a niekedy aj okolo úst, takže hrudník to všetko ťahá dohromady. A vždy môžete podľa toho zvýrazniť a kontúrovať. Ak niekoho tvár napríklad vyzerá výrazne tmavšie ako hrudník, môže kontúrovať. Ak je výrazne svetlejší, môžu zvýrazniť.

Otázka: Existuje trend krásy, ktorého sa práve teraz nemôžete nabažiť?

Nie je to len a trend svadobnej krásy , ale milujem jemný glam. Je inšpirovaný make -upom z 90. rokov a je o neutrálnych tónoch (myslím: opálená, taupe a fialová), ktoré ladia s vašou pleťou. Pre niekoho s mojím odtieňom pokožky to môže znamenať hnedé a slivkové, zatiaľ čo niekto trochu svetlejší môže vyzerať lepšie s opálením a taupe. Je to skutočne krásna, plná tvár make -upu, ktorá pôsobí glam, ale nie je príliš drsná ani dramatická - je to ako zvýraznenie a kontúrovanie celej tváre vrátane očí a pier, nie iba tváre.

Svadba Jackie Ainy Foto Ari a Louise, Módny styling od Shelley Brown, Vlasy O'Rell Roberts, Makeup od Ariany Jimenez, Prop Styling od Warda Robinsona a dreveného rebríka

Otázka: Existuje trend krásy, ktorý by ste chceli vidieť menej?

Nadbytočné výplne pier. Tiež sa nadmerne opaľujte, až nakoniec budete vyzerať ako iné rasy. Nechajte to roztomilé a bronzové - ale nepreháňajte to!

Otázka: Aký je váš názor na to, že sa vo svadobný deň rozhodnete pre odvážne alebo super trendy vlasy a líčenie?

Ak je váš celkový štýl rozporuplný a jeden deň chcete mať neónové pery a na druhý deň máte žiarivé ružové vlasy, nemyslím si, že sa budete pozerať späť na svoje svadobné fotografie a ľutovať, že nosíte odvážne alebo trendy. líčenie vo svoj deň. V konečnom dôsledku by ste mali ísť s čímkoľvek, čo odzrkadľuje váš štýl a vďaka čomu sa budete cítiť najkrajšie. Ak chcete nosiť čierne svadobné šaty, potom si dajte čierne svadobné šaty. Ak chcete neónové mihalnice, noste neónové mihalnice. Myslím si, že by ste sa mali riadiť tým, v čom sa skutočne cítite sebavedomo.

Otázka: Aký je váš nevyhnutný kozmetický výrobok pre vašu vlastnú svadbu?

Farbu na pery si určite prinesiem so sebou, pretože to je vždy prvá vec, ktorá vybledne. Asi budem mať po ruke aj lepidlo na mihalnice, aby som mal istotu.

Jackie Aina Knot Cover Foto Ari a Louise, Módny styling od Shelley Brown, Vlasy O'Rell Roberts, Makeup od Ariany Jimenez, Prop Styling od Warda Robinsona a dreveného rebríka

V tomto čísle prinášame celý časopis priamo k vám domov, aby ste mohli získať ešte lepší prehľad o odvetví svadobnej krásy, základných radách o svadbe a plánovaní, inšpirácii od skutočných párov a ďalších. Prečítajte si kompletnú obálku problému, o ktorej sa budete zaujímať online, tu: Lizapourunemerenbleus Magazine Summer 2020 .