Hlavná Svadobné Správy Zac Posen zdieľa nikdy predtým nevidenú fotografiu princeznej Eugenie v svadobných šatách

Zac Posen zdieľa nikdy predtým nevidenú fotografiu princeznej Eugenie v svadobných šatách

Obrázok podkladu, ktorý sprístupnila tlačová asociácia, zobrazuje princeznú Eugenie z Yorku a Jacka Brooksbanka v kaplnke svätého Juraja na zámku Windsor, vo Windsore, Veľká Británia, 12. októbra 2018. (Kredit: Foto Alex Bramall/PA WIRE/HANDOUT/EPA- EFE/REX/Shutterstock)

Od: Joyce Chen 25.03.2019 o 17:15 hod

Zac Posen zdieľal najúžasnejšiu fotografiu zákulisia princeznej Eugenie na počesť jej 29. narodenín-a my nemôžeme prestať mdlieť.

Americká návrhárka, ktorá bola povolaná vytvoriť vinobranie hollywoodske šaty pre kráľovskú večernú svadobnú hostinu, sa s fotografiou podelila v nedeľu 24. marca, popriala Eugenii všetko najlepšie k narodeninám a ponúkla niekoľko milých slov na špeciálny deň princeznej.

Každú chvíľu stretnete niekoho, kto vám len zrazí ponožky, Posen fotka s titulkami , pri ktorom si kľakne na jedno koleno, aby odhalil dĺžku Eugenieinho hodvábneho vlaku Eugenieho. Minulý rok som spoznal mladú dámu, ktorá mala prirodzenú eleganciu, srdce zo zlata a sofistikovaný humor. Moje štúdio a ja sme mali tú česť (a najlepší čas) s ňou spolupracovať na jej špeciálnych šatách. Najlepšie zo všetkého je, že sa snaží využiť svoje privilégium na pomoc nášmu svetu a ľuďom v projekte @the_anti_slavery_collective. Šťastné narodeniny!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Každú chvíľu stretnete niekoho, kto vám len zrazí ponožky. Minulý rok som spoznal mladú dámu, ktorá mala prirodzenú eleganciu, srdce zo zlata a sofistikovaný humor. Moje štúdio a ja sme mali tú česť (a najlepší čas) s ňou spolupracovať na jej špeciálnych šatách. Najlepšie zo všetkého je, že sa snaží využiť svoje privilégium na pomoc nášmu svetu a ľuďom v projekte @the_anti_slavery_collective. Šťastné narodeniny! @princesseugenie ✨

Príspevok zdieľaný používateľom Zac Posen (@zacposen) 24. marca 2019 o 9:55 PDT

najlepšie darčeky k výročiu pre priateľku

Na snímke Eugenie, ktorá má v sobotu 29 rokov, sa obzerá cez plece s rukami zopnutými v páse v póze pripomínajúcej hollywoodsku hviezdičku. Mladá kráľovná v skutočnosti predtým hovorila o tom, ako hollywoodska ikona Grace Kelly pôsobila ako inšpirácia pre šaty.

Chcel som niečo, čo pripomína Grace Kelly Chytiť zlodeja tak som to ukázal ako referenciu a Zac prišiel s týmto hodvábom, ktorý našiel z Manchestru, ona hovorí hlasom natočila v rámci výstavy o svojej svadbe, ktorá mala debutovať túto jeseň. Každý jeden efekt drapérie, každý jeden detail, každé tlačidlo, to všetko usilovne robí on a jeho tím.

najlepšie miesta na medové týždne v máji

Eugenie zverejnila aj svoju vlastnú fotografiu v nedeľu na recepčných šatách, aj keď jej alternatívou bol manžel Jack Brooksbank. Môj 28. ročník bol zatiaľ najlepší, titulkovala výstrel. Teraz k 29 rokom ... Ďakujem za všetky priania k narodeninám.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Môj 28. ročník bol zatiaľ najlepší. Teraz k 29 rokom ... Ďakujem za všetky priania k narodeninám.

Príspevok zdieľaný používateľom Princezná Eugenie (@princesseugenie) 24. marca 2019 o 9:01 PDT

Eugenie a Brooksbank, 29, sa vzali na svadobnom obrade nabitom hviezdami 12. októbra 2018 so zoznamom hostí, ktorý zahŕňal všetkých od Jamesa Blunta po Liv Tyler, ako aj supermodelky Naomi Campbell a Cara Delevigne.

Na obrad mala nevesta formálne vypnuté šaty Peter Pilotto a Christopher De Vos s krížom, ktorý zámerne odhalil jej jazvu. Vzhľad dotvorila Grevile Emerald Kokoshnik Tiara, ktorý si požičala od kráľovnej.