Typy fontán (vnútorné a vonkajšie vodné prvky)

Galéria typov fontán s rôznymi vnútornými a vonkajšími vodnými prvkami, dizajnmi, materiálmi a tipmi, ako si vybrať fontánu.

Typy kompostovania (záhradné metódy a tipy)

Rôzne druhy kompostovania ako aeróbne, anaeróbne a vermikompostovanie, záhradné metódy a tipy na kompostovanie pre začiatočníkov.

Rastliny, ktoré odpudzujú osy a tipy na prevenciu

Rastliny, ktoré odpudzujú osy, vrátane rôznych typov, ich výhod, zápachu, ktorý osy nenávidia, a iných spôsobov, ako udržať tento hmyz preč.

Typy lopatiek (použitie, štýly a ako si vybrať)

Sprievodca typmi lopát s rôznymi štýlmi, tvarmi, použitím a charakteristikami, ručné varianty, diely, rukoväte a materiály čepele lopaty.

Výhody a nevýhody odtrhávania trávnika

Výhody a nevýhody odstraňovania trávy z trávnika vrátane toho, ako ho odstraňovať, ako často, ak to stojí za to, hnojiť a ako je to v porovnaní s prevzdušňovaním.

Veľkosti záhradných hadíc (štandardná dĺžka a priemer)

Veľkosti záhradných hadíc so štandardnou dĺžkou a priemerom záhradnej hadice, tabuľka veľkostí, typy závitov, fitingy, podložky a ako vybrať veľkosť hadice.

Nápady na plot s delenými koľajnicami (typy a dizajnové obrázky)

Nápady na delené koľajnicové ploty s tým, čo to je, typy, materiály, rustikálny a moderný dizajn, náklady, veľkosti, brány a tipy na inštaláciu delených koľajníc.

17 typov hrablí (použitie a obrázky)

Rôzne typy hrablí vrátane ich použitia, dizajnových obrázkov, funkcií a toho, ako môžu najlepšie pomôcť s úlohami na dvore vášho domova.

Typy záhradných motyčiek (dizajn a použitie)

Sprievodca typmi záhradných motyčiek vrátane rôznych dizajnov, použitia, materiálov, výhod a nevýhod a ako si vybrať najlepšie možnosti záhradných motyčiek.

Machový trávnik Výhody a nevýhody

Výhody a nevýhody machového trávnika vrátane toho, čo to je, výhody a nevýhody, rôzne typy machových trávnikov, náklady a najlepšie tipy na pestovanie.

Základný materiál dlažby (typy použitia a vyvarovania sa)

Sprievodca základným materiálom dlažby s tým, čo to je, rôzne typy, ktoré sa majú použiť a ktorým sa treba vyhnúť, ideálne množstvo základného materiálu na použitie a najlepšia hrúbka základne dlažby.

Priepustné dlaždice (typy a výhody)

Pozrite si návrhy priepustných dlažieb s tým, aké sú, typy a materiály, výhody, náklady, inštalácia a priepustné dlaždice vs. nepriepustné dlaždice