Hlavná Celebrita Zasnúbená Iggy Azalea je fanúšikom hry na prvý pohľad vydatá a chce, aby „všetci zostali spolu“

Zasnúbená Iggy Azalea je fanúšikom hry na prvý pohľad vydatá a chce, aby „všetci zostali spolu“

 Budúca nevesta Iggy Azalea Budúca nevesta Iggy Azalea zdieľala na Twitteri, že je fanúšikom filmu Married at First Sight pre FYI. Poďakovanie: Brendon Thorne/Getty Images

Vyzerá to tak, že rapper Iggy Azalea je rovnako posadnutý Vydatá na prvý pohľad ako sme my!

Zdá sa, že 25-ročná austrálska speváčka stojaca za hitom „Fancy“ si dáva prestávky v plánovaní vlastnej svadby, aby sa naladila na dramatickú sériu reality. Vďaka tweetu od Iggyho dnes ráno v skorých ranných hodinách vieme, že nevesta „Black Widow“, rovnako ako my pravidelní diváci, dúfa, že všetky páry nájdu pravú lásku.

Vydatá na prvý pohľad je intenzívny,“ napísal Iggy na Twitteri a my to nevieme! 'Len chcem, aby to všetci zvládli a zostali spolu.'

Blonďatá bomba samozrejme odkazuje na sériu reality FYI, v ktorej sa páry spájajú hneď po stretnutí so svojimi budúcimi manželmi a musia prísť na všetko. Nový smer v oblasti dohodnutých manželstiev, tretia sezóna MAFS vysielanie v utorok o 21:00 hod. EST v sieti FYI momentálne sleduje páry David Norton a Ashley Doherty; Neil Bowlus a Sam Role; a Tres Russell a Vanessa Nelson.

Ale zatiaľ čo Vydatá na prvý pohľad Novomanželia prechádzajú svojimi životmi po tom, čo si náhle získajú manželského partnera, Iggy naznačila podrobnosti o svojej vlastnej svadbe. Ona a jej snúbenec LA Laker hviezda Nick Young, na rozdiel od MAFS páry, začali spolu chodiť v roku 2013.

Fotografiu zverejnil Iggy Azalea (@thenewclassic) na

V skutočnosti sa Iggy v stredu na Instagrame podelila o nahliadnutie do svojich svadobných šiat a nechala veľa na fantázii. Aj keď obrázok neukazuje veľa detailov, naskytne sa nám pohľad na hodvábnu slonovinovú látku a náčrt nevesty s odhalenými ramenami.

Náčrt síce odhaľuje Iggyho vybraného návrhára šiat – Georgia Armaniho PRIVE – ktorého spievajúca celebrita nosila už predtým, ale necháva veľa na fantázii. Možno, že šaty bez rukávov, blond up-do a dlhý závoj sú v kartách rapperovho svadobného dňa?

Najšťastnejší deň #Isaidyes

Fotografia, ktorú zverejnil Iggy Azalea (@thenewclassic) na

nápady na plot na ochranu súkromia pri bazéne

Pár sa zasnúbil 1. júna 2015. Nick položil otázku na oslave svojich 30. narodenín v spoločnosti blízkych priateľov a rodiny a daroval Iggymu 8-karátový žltý diamantový zásnubný prsteň, ktorý vidíte vyššie. Keďže Iggy si nedala čas na zdieľanie svojho úžasného rocku s verejnosťou, napísala: „Happiest Day #Isaidyes“, pričom správu odhalila deň po návrhu.

 Iggy Azalea a Nick Young sa zasnúbili

Iggy Azalea a Nick Young sa zasnúbili 1. júna 2015. Poďakovanie: C Flanigan/FilmMagic)

Zatiaľ sa nehovorí o tom, kedy sa Iggy a Nick uzol, a speváčka v predchádzajúcich tweetoch fanúšikom naznačila, že dúfa v súkromnejší obrad, no vieme, čo medzitým robí... Navrhuje šaty a pozerá sa Vydatá na prvý pohľad !