Hlavná Celebrita Zásnuby celebrít v roku 2017: Pozrite sa, kto povedal „Budem!“

Zásnuby celebrít v roku 2017: Pozrite sa, kto povedal „Budem!“

  Kit Harington Rose Leslie LONDÝN, ANGLICKO - 9. apríla: Rose Leslie a Kit Harington sa zúčastňujú odovzdávania cien Olivier Awards 2017 v Royal Albert Hall 9. apríla 2017 v Londýne, Anglicko. (Foto: Jeff Spicer/Getty Images)

Ak niekedy existoval rok lásky, bol to tento. V roku 2017 niektoré z najväčších mien Hollywoodu – Mandy Moore, Brie Larson a Sophie Turner, aby sme vymenovali aspoň niektoré – povedali spoločné „áno!“ na návrhy ich lásky. Ale možno najočakávanejšie zasnúbenie roka prišlo tesne ku koncu: zásnuby princa Harryho a Meghan Markle, Obleky slávu. Pozrite sa, ktoré celebrity sa tento rok zmietali v romantickom opare a na ktoré svadby sa budeme musieť tešiť v roku 2018.

Princ Harry a Meghan Markle
Kráľovské hrdličky zoficiálnil veci s oznámením z Clarence House 27. novembra. „Jeho kráľovská výsosť a pani Markle sa zasnúbili v Londýne začiatkom tohto mesiaca,“ uvádza sa vo vyhlásení. „Princ Harry informoval Jej Veličenstvo kráľovnú a ďalších blízkych členov svojej rodiny. Princ Harry tiež hľadal a dostal požehnanie od rodičov pani Markleovej.“ Pár, ktorý začal potichu randiť v júli 2016, sa má zosobášiť na dlho očakávanom svadobnom obrade 19. mája 2018.

Princ Harry a pani Meghan Markle sa rozhodli zverejniť túto oficiálnu portrétnu fotografiu pri príležitosti ich zasnúbenia. Fotografia bola urobená fotografom @alexilubomirski začiatkom tohto týždňa vo Frogmore House, Windsor.

Príspevok zdieľaný používateľom Kensingtonský palác (@kensingtonroyal) je

John Stamos a Caitlin McHugh
Pred zhodením povestnej bomby Plný dom Fanúšikovia, že sa skutočne stane prvýkrát otcom vo veku 54 rokov, John Stamos položil otázku priateľke Caitlin McHugh v októbri. Herec však nenavrhol len náhodne: ten prvý JE hviezda vytvorila celý krátky film zložený z filmov Disney a Pixar, pričom posledný klip zobrazuje Sebastiana Malá morská víla naliehal na Stamosa, aby sa „spýtal dievčaťa“.

Spýtal som sa...povedala áno! …A žili sme šťastne až do smrti💍

Príspevok zdieľaný používateľom Jánom Stamosom (@johnstamos) zapnuté

Mandy Moore a Taylor Goldsmith
Speváčka, ktorá rada tají svoj osobný život, si nevedela pomôcť predvádza malý bling na červenom koberci o Entertainment Weekly 's Pre-Emmy bash v západnom Hollywoode v septembri. S hudobníkom Taylorom Goldsmithom, ktorý spolu začali chodiť v roku 2015, do značnej miery udržiaval mamu o ich zásnubách , ale v rozhovore s Tvar časopis, Moore uvažoval o svojej budúcnosti so svojou hudobníčkou kráskou. 'S mojím mužom sme našli dom a robíme renovácie,' povedala. „Keď sa presťahujeme, budem mať pocit, že konečne mám kde zavesiť klobúk. Môžeme nastaviť gramofón! Budem vedieť, kde je môj hnedý sveter! A môžeme si založiť rodinu, dúfajme, že skôr ako neskôr, a založiť si vlastné tradície.“

Som nesmierne nadšený, že som na januárovej obálke @shape, kde hovorím o uprednostňovaní seba samého, zapúšťaní koreňov a dopriavaní si tréningov s @risemovement (a tiež @risenation výkrik). Pozrite si to na stánkoch 2. januára!!

Príspevok zdieľaný používateľom Mandy Moore (@mandymooremm) zapnuté

Ronda Rousey a Travis Browne
Atlétka UFC Ronda Rousey a jej láska Travis Browne nestrácali čas medzi zásnubami a svadbou. Browne navrhol Rousey vydať sa zaňho na túre k vodopádom na Novom Zélande v apríli; koncom augusta sa pár zosobášil v a svadba na dvore na Havaji . “Aký úžasný deň!!” Browne napísal na Instagram. „Je taká dokonalá vo všetkých smeroch! Robí ma tak šťastným! Ona je moja druhá polovica! Milujem ťa @rondarousey #browsey2017.”

Aký úžasný deň!! Je taká dokonalá vo všetkých smeroch! Robí ma tak šťastným! Ona je moja druhá polovica! Milujem ťa @rondarousey #browsey2017

Príspevok zdieľaný používateľom travisbrownemma (@travisbrownemma) zapnuté

Kate Mara a Jamie Bell
The Fantastický duo! Fantastická štvorka hrajú Kate Mara a Jamie Bell potvrdili zasnúbenie do The Faircityfire v januári po necelých dvoch rokoch randenia. Nie o šesť mesiacov neskôr, v júli, už dvojica bola nazývať sa manželmi po svadbe v Los Angeles. Mara aj Bell zdieľali na sociálnych sieťach prvú fotografiu z ich svadby – zahmlený, ale éterický záber, ako sa bozkávajú. 'Svadba,' napísala nevesta k fotke.

Svadba

Príspevok zdieľaný používateľom Kate Mara (@katemara) na

Brie Larson a Alex Greenwald
Brie Larson mala pekný rok, počnúc Zlatým glóbusom a cenou Akadémie v januári a februári a vyvrcholila zasnúbenie so spevákom Alexom Greenwaldom na jar. Hviezda Room predviedla diamantovú prskavku na prste počas hosťovania Saturday Night Live začiatkom mája. Dvojica spolu randila od roku 2013.

💛💛💛💛💛

Príspevok zdieľaný používateľom Brie (@brielarson) zapnuté

moderné návrhy kúpeľní

Patton Oswalt a Meredith Salenger
Po niečo vyše roku randenia, Patton Oswalt požiadal o ruku priateľku Meredith Salenger začiatkom júla a duo si nevedelo pomôcť spočítať svoje šťastné hviezdy za to, že sa našli. 'Je to oficiálne. Som to najšťastnejšie dievča vo vesmíre!!!!” Salenger označila na Instagrame dva obrázky, jeden s ňou a Oswaltom a jeden s Oswaltovou mladou dcérou Alice. „Milujem ťa @pattonoswalt Milujem ťa Alice Oswalt! #Áno áno áno.'

je to oficiálne. Som to najšťastnejšie dievča vo vesmíre!!!!💖 Milujem ťa @pattonoswalt Milujem ťa Alice Oswalt! #Áno áno áno

Príspevok zdieľaný používateľom Meredith Salenger (@meredithsalenger) zapnuté

Janel Parrish a Chris Long
The Roztomilé mrchy hviezda zasnúbila sa s priateľom Chrisom Longom v októbri a herečka sa o radostnú novinu podelila veľmi štýlovo. „Išla som do parku na prechádzku s Klee a vrátila som sa so snúbencom,“ popísala snímku dvojice, ktorá sa túli, pričom na fotografii vyčnieva jej solitérny diamant vyrezaný do vankúša. „Vezmem si svojho najlepšieho priateľa a som nad mesiacom. Milujem ťa @c_long.'

Išiel som do parku na prechádzku s Klee a vrátil sa so snúbencom. Ožením sa so svojou najlepšou kamarátkou a som nad mesiacom. Milujem ťa @c_long

Príspevok zdieľaný používateľom Janel Parrish (@janelparrish) na

Sophie Turner a Joe Jonas
Toto Hra o tróny hviezda práve našla manžela Jonasa! Turner a Joe Jonas oznámili svoje zasnúbenie v polovici októbra po búrlivej romantike, o ktorej sa hovorilo, že odštartuje niekedy minulú jeseň. „Povedala som áno,“ popísala jednoduchý, dramatický záber rúk zopnutých nad Jonasom, na tmavom pozadí s ňou. diamant v tvare hrušky na displeji. Jonas neskôr potvrdil zasnúbenie vlastným príspevkom: 'Povedala áno.'

Povedal som áno.

Príspevok zdieľaný používateľom Sophie Turner (@sophiet) zapnuté

Nikki Bella a John Cena
Keď kráska Nikki Bella, jej zápasník John Cena, v apríli kľakol na jedno koleno a požiadal ju, aby bola navždy jeho, urobil tak niečím ešte okázalejším ako zápasnícky majstrovský opasok: takmer 5-karátovým diamantovým zásnubným prsteňom Tiffany & Co. . Šampión WWE bol prekvapený návrhom ohromený a povedal to počas stretnutia rozhovor na Dnes šou nasledujúci deň. 'Nikdy by som si nepomyslela, že by požiadal o ruku pred všetkými tými ľuďmi,' povedala. „Ale to je pre nás domov. WWE je náš domov.”

Nikdy som si nemyslel, že použijem tento emoji 💍❤ Splnený sen! Môj očarujúci princ ma urobil svojou kráľovnou na mieste, ktoré nazývame domovom. Nikdy, nikdy nezabudnem na tento moment!

Príspevok zdieľaný používateľom Nikki Bella (@thenikkibella) zapnuté

Tori Kelly a Andre Murillo
Jediná vec väčšia ako hlas Tori Kelly bola tento rok pôsobivá prskavka, ktorou ju v septembri obdarovala jej láska, basketbalista André Murillo. Speváčka a jej láska svoj vzťah takmer rok, čo spolu chodili, mlčali, ale v rozkošnom príspevku na Instagrame v septembri: Kelly len ťažko dokázala potlačiť svoj závrat . „Milujem ťa,“ napísala k čiernobielej fotografii dvojice, na ktorej bol jej prsteň vpredu a v strede.

Ľúbim ťa

Príspevok zdieľaný používateľom tori kelly (@torikelly) zapnuté

Maren Morris a Ryan Hurd
Country speváčka Maren Morris dostala zasnúbená so svojím dlhoročným priateľom , Ryan Hurd, v júli, a rovnako ako ich láska, aj jej úžasný prsteň bol vytvorený s množstvom myšlienok a lásky. 'Viem, čo má rada a nechal som niekoho v Kanade, aby to dal dokopy,' povedal Hurd Ľudia . „Kameň je z New Yorku, je z nebrúseného diamantu a zvyšok je odliaty len na mieru pre ňu. Nemohol som si len tak niečo kúpiť. Musel som z toho urobiť niečo, čo jej sedí.'

'Áno.' 💍

Príspevok zdieľaný používateľom Maren Morrisová (@marenmorris) na

Michelle Branch a Patrick Carney
Láska je všade'! Michelle Branch a Patrick Carney z Black Keys sa zasnúbili tým najvhodnejším možným spôsobom: v predvečer Branchových 34. narodenín. Speváčka a skladateľka v júli zdieľala príspevok na Instagrame o svojej úžasnej čačky a povedala to fanúšikom položil otázku Carney tesne predtým, ako sa chystala sfúknuť sviečky na narodeninovej torte. 'Patrick ma požiadal, aby som si ho vzala, a potom mi nezostalo nič, čo by som si priala,' napísala.

Prepáčte, nemôžem si pomôcť. 🤷🏻‍♀️🌵❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Michelle Branch (@michellebranch) na

Emily VanCamp a Josh Bowman
To je pre vás budúca pani Bowmanová. Emily VanCamp a jej päťročná kráska, Pomsta herec Josh Bowman, sa zasnúbili minulý rok v máji v tom, čo herečka nazýva „krásnym“ momentom. „Urobil dobre,“ povedala budúca nevesta Entertainment Tonight počas Fox’s Upfronts začiatkom mája. „Bolo to v lese. Boli sme v prírode na túre a robili sme to, čo robíme. Bolo nám veľmi... Bolo to skvelé. Krásne.”

❤️

Tipy na darčeky k 40. výročiu

Príspevok zdieľaný používateľom Emily VanCampová (@emilyvancamp) zapnuté

Eliza Dushku a Peter Palandijian
Bývalý Buffy, premožiteľka upírov herečka prekvapila fanúšikov v júni, keď oznámila, že áno zasnúbený so svojou láskou , podnikateľ Peter Palandjian. 'ÁNO!! Absolútne, moja láska,“ napísala k sladkej fotke dvojice, ktorá vyzerá ako extatická po návrhu.

#Ahoj..! 'ÁNO!!' Absolútne, láska moja. 🎊💍🇦🇲✨🇦🇱🎶 #BostonBorn #BostonBred #BostonSoonToBeWed 💞💪

Príspevok zdieľaný používateľom Oficiálna Eliza Dushku (@elizadushku) na

Kirsten Dunst a Jesse Plemons
Kirsten Dunst nadšene predvádzala a ohromujúci oválny diamant na prstenníku v januári na prehliadke Ralph & Russo Haute Couture Spring Summer 2017, kde porovnávala prstene so svojou kolegyňou v prednom rade, Arizona Muse. Ona a beau Jesse Plemons sa zasnúbili cez prázdniny a Dunst to neskôr prezradil Žiť s Kelly a Ryanom ktorú Plemons navrhol, keď bola chorá a v teplákoch.

Felicity Jones a Charles Guard
V máji sa objavili správy, že to boli Felicity Jones a jej dvojročný priateľ, britský režisér Charles Guard nastavený na manželstvo . Herečka, ktorá do značnej miery udržiavala svoj vzťah s Guardom mimo očí verejnosti, však nemohla presne skryť svoj úžasný zásnubný prsteň. V júni prskavka ukradla svetlo reflektorov, keď kráčala po červenom koberci Glamour UK 's Women of the Year Awards v Londýne.

Holly Marie Combs & Mike
Bývalý Očarený herečka nepotrebovala priveľa slov, aby napísala jej do očí bijúci obraz zásnubný prsteň ktoré v septembri zdieľala na Instagrame. 'Áno. Len áno,“ napísala k fotke svojho veľkého diamantového prsteňa v markizáckom výbrusu s drobnými diamantmi okolo hlavného kameňa.

Niekto je fanúšikom @clevelandbrowns. Niekto je smutný. A to nie som ja. @chargers mi dal lepší darček k narodeninám ako minulý rok. Ďakujem Ježišu.

Príspevok zdieľaný používateľom Cezmínové hrebene (@thehmc) zapnuté

Rose Leslie a Kit Harington
Perfektne nedokonalý! Rose Leslie zasnúbil sa so svojím bývalým Hra o tróny náklady Kit Harington minulú jeseň, ale nedopadlo to presne tak, ako to Harington plánoval. 'Chcel som zavesiť nejaké svetlá na niektoré stromy a urobiť všetky romantické veci, ale boli sme na vidieku a boli sme pod touto krásnou nočnou oblohou a horel oheň a červené víno,' povedal herec pre britskú televíziu. moderátor Jonathan Ross. 'A sfúkol som svoj náklad skoro.' ... Prepáč, to je naozaj zlý výraz.'

Keleigh Sperry a Miles Teller
Miles Teller urobil dobre! Viac ako štyri roky trvajúca priateľka herca zdieľala niekoľko úžasných fotografií, ktoré nasledovali jeho romantický návrh v Afrike a nemôžeme prestať hľadieť na jej trblietavý smaragdovo brúsený kameň zasadený v páse menších dlažobných kociek. Teller povedal Elle v roku 2014 najlepšiu radu, ktorú mu jeho starí rodičia dali o manželstve: „Rešpektujte osobu, s ktorou ste. Moja filozofia je, že ak nie som šťastnejší, keď som s tebou, potom nie je dôvod, aby som bol s tebou. Som šťastný sám zo seba.'

Afrika ❤️💍

Príspevok zdieľaný používateľom Keleigh Sperry (@keleigh_sperry) na

Christina Perri a Paul Costabile
Speváčka Christina Perri rozplývala sa nad jej zasnúbením priateľovi Paulovi Costabileovi v júni a nie je ťažké pochopiť prečo. Perri predviedla jedinečný okrúhly diamant s hranatým strieborným pásom so sladkým a jednoduchým nápisom: 'Paul ma dnes večer požiadal o ruku a ja som povedal áno!' Dvojica sa potom začiatkom decembra zosobášila.

v tento deň pred štyrmi rokmi sme sa stretli. dnes sme sa brali!!! 👰🏻👶🏻🤵🏻

Príspevok zdieľaný používateľom christina perri (@christinaperri) na