Hlavná TV Zbierka „Priateľov“ Pottery Barn sa na sviatky rozšírila – pripravte si teda svoje registre

Zbierka „Priateľov“ Pottery Barn sa na sviatky rozšírila – pripravte si teda svoje registre

  hrnčiarska stodola priatelia spolupráca (Poďakovanie: Pottery Barn)

Je tu november, čo znamená, že cider's mulling, turking a yams are yamming. Pred sviatkami Pottery Barn’s Priatelia zbierka sa ešte rozšírila , takže budete chcieť získať vaše registre a nápady na darčeky pripravené. Dodatočné položky, ktoré sú teraz v obchodoch a online, vzdávajú osobitnú poctu sezónnym epizódam situačnej komédie spolu s ďalšími klasickými ponukami, ktoré tento rok v lete klesli.

Partnerstvo Pottery Barn s ikonickou televíznou šou z 90. rokov stroskotalo práve včas pri príležitosti 25. výročia sitcomu. Pôvodné uvedenie na trh zahŕňalo položky ako Rossov milovaný komoda, umelecké diela a značkové vankúše. Teraz sa však spolupráca rozrástla, takže môžete pridať ešte viac Priatelia - tematické Položky Pottery Barn do vášho registra . Sezónne rozšírenie obsahuje roztomilé doplnky, ktoré vám a vášmu partnerovi umožnia predviesť vašu lásku k situačnej komédii vo vašom novomanželskom hniezde.

Zábavná dovolenková kolekcia vás zavedie do úzadia Priatelia - inšpirovaný bytové dekorácie a doplnky – a áno, „sviatočný pásavec“ sa dokonca objavuje.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

čipkované krátke svadobné šaty s dlhým rukávom

Mohli by sme byť ešte viac nadšení? ❤️💛💙 Na oslavu 25. výročia @friends sme priniesli milovaný Apothecary Table (z dávnych čias) spolu so zbierkou akcentov hodný Central Perk ☕ Kliknite na odkaz v našom bio a dozviete sa viac! Ten s lekárnickým stolom sa vracia domov 30. júla. #FRIENDSxPB . . . #mypotterybarn #potterybarn #priatelia #friendstv #90stv #tbt #apothecarytable #centralperk

Príspevok zdieľaný používateľom Hrnčiarska stodola (@potterybarn) na

Fanúšikovia seriálu si budú pamätať všetky vtipné momenty, ktoré sa stali počas prázdninových epizód, ako napríklad, že si Monica nasadila moriaka na hlavu alebo Phoebe napísala pieseň o celom gangu. Samozrejme, kto by mohol zabudnúť na „Ten s dovolenkovým pásavcom?“ Epizóda, ktorá sa vysielala počas siedmej sezóny série, predstavovala, ako sa Ross pokúšal predstaviť svojho syna Chanuke tým, že sa prezliekol za pásavca.

Všetky tieto sezónne epizódy sú zachytené v rozšírení zbierky – od hrnčekov až po obrazy na plátne. Pokračujte v posúvaní, aby ste videli niektoré z najlepších položiek zo spolupráce a pozrite si celý rad online na PotteryBarn.com aj v obchodoch.

Prázdninová kolekcia priateľov Pottery Barn

Dostaňte sa do sviatočnej nálady tým, že si pripravíte teplú šálku kakaa (alebo kávy) s týmto hrnčekom Holiday Armadillo.

Hrnčiarska stodola Holiday Armadillo hrnček, 15 dolárov, PotteryBarn.com

Pozdravte svojich hostí v štýle Joeyho tak, že si na steny zavesíte túto potlač „How You Doin“. Alebo ešte lepšie, prečo nedarovať príslovie každému členovi vašej svadobnej hostiny? Skutoční fanúšikovia sitcomu ich okamžite zavesia.

núdzové čierne skrine

Hrnčiarska stodola Tlač Ako sa máš, 200 dolárov, PotteryBarn.com

Kto by mohol zabudnúť na ikonický rám kukátka v Monikinom byte? Ukradnite štýl s týmto.

Hrnčiarska stodola rám kukátka, 30 dolárov, PotteryBarn.com

Vzdajte hold jednej z Phoebiných najhlúpejších (a tiež najchytľavejších) piesní zo show s touto potlačou „Smradľavá mačka“.

Hrnčiarska stodola Potlač Smelly Cat, 200 dolárov, PotteryBarn.com

Alebo si zaobstarajte hrnček inšpirovaný pesničkami, pri ktorom sa vášmu partnerovi zaručene vyčarí úsmev na tvári, zatiaľ čo si obaja vychutnáte rannú kávu.

Hrnčiarska stodola Hrnček Smelly Cat, 15 dolárov, PotteryBarn.com

Zarytí fanúšikovia dostanú tento vnútorný vtip, ktorý pochádza z „Ten, kde to každý zistí“. V epizóde Monica a Chandler konečne odhalia svoj tajný románik celému štábu.

Hrnčiarska stodola Oni nevedia tlač, 200 dolárov, PotteryBarn.com

Vychutnajte si šálku kávy pred morčacou večerou s týmto hrnčekom, ktorý je založený na konečnom vďakyvzdaní „Priatelia“: „Ten so všetkými vďakyvzdaniami“.

Hrnčiarska stodola Hrnček Morčacie hlavy, 15 dolárov, Pottery Barn.com

Pôvodná kolekcia priateľov Pottery Barn

Vzťah Pottery Barn s Friends sa datuje do čias, keď sa seriál písal. Dlhoroční fanúšikovia si možno pamätajú epizódu šiestej série s názvom „The One With the Apothecary Table“.

V ňom Rachel oklame Phoebe, aby uverila, že lekárenský stôl, ktorý kúpila od Pottery Barn, bol v skutočnosti jedinečný kus nábytku. Napriek ich opačnému vkusu v bytovej výzdobe sa Phoebe páči stôl... a každý ďalší kus nábytku z Pottery Barn, ktorý Rachel kúpila na vybavenie ich bytu.

Stále si môžete priniesť presne tento stôl – ako aj iné nostalgické bytové doplnky a zariadenie – do vášho domova, aby ste mu dodali nádych Central Perk. Originálna kolekcia obsahuje vankúše, hrnčeky, podložky na privítanie a nástenné maľby. Pozrite si niektoré z ďalších aktuálnych ponúk zo spolupráce nižšie.

Aj keď nemôžete nechať Gunthera pripraviť svoj ranný nápoj, stále si ho môžete vychutnať v štýle Central Perk s týmto cestovným hrnčekom.

povinnosti rodičov ženícha

Hrnčiarska stodola x Priatelia Cestovný hrnček „Central Perk“, 25 dolárov, PotteryBarn.com

  vankúš na privítanie priateľov

tehlová a drevená stena

Keď sa schúlite na pohovku na ďalšiu Priatelia relácia preháňania, s týmto vankúšom sa vám bude páčiť.

Hrnčiarska stodola x Priatelia uvítací vankúš, 50 dolárov, PotteryBarn.com

  Lekárnický konferenčný stolík

Oživte túto ikonickú epizódu 6. série vo svojom vlastnom dome s presnou replikou obľúbeného lekárnického stola Rachel a Phoebe.

Hrnčiarska stodola x Priatelia lekárenský konferenčný stolík, 1 099 dolárov, PotteryBarn.com

  sada dvoch utierok

Ak sa odmietate deliť o jedlo rovnako ako Joey, táto súprava utierok je vo vašej kuchyni nevyhnutnosťou. Bonus navyše: na druhom uteráku je Rachelina ikonická hovädzia drobnosť na Deň vďakyvzdania.

Hrnčiarska stodola x Priatelia sada 2 utierok, 35 dolárov, PotteryBarn.com

  Vankúš na dvere bytu vo fialovej farbe

Prineste si ikonické fialové dvere do svojho domova s ​​týmto nostalgickým vankúšom.

Hrnčiarska stodola x Priatelia vankúš na dvere bytu, 30 dolárov, PotteryBarn.com

  ja'll Be There For You canvas wall art

Ak Priatelia Ústredná pieseň je vaša obľúbená televízna znelka, budete radi pridávať tento klasický text na svoje steny.

Hrnčiarska stodola x Priatelia Obraz na plátne „Budem tam pre vás“, 149 dolárov, PotteryBarn.com

'You're My Lobster' mug

Dajte svojmu homárovi tento sladký hrnček, aby ste im pripomenuli, že ste kamaráti na celý život (rovnako ako Ross a Rachel).

Hrnčiarska stodola x Priatelia Hrnček „You’re My Lobster“, 15 dolárov, PotteryBarn.com

  umelecké plátno na stenu fontány

Hoci si pravdepodobne nemôžete priniesť fontánu do svojho domova, tento obraz na plátne vzdáva poctu klasickej scéne s gaučom a fontánou v úvodných titulkoch.

nápady na kamenné akcentové steny

Hrnčiarska stodola x Priatelia obraz na plátne s fontánou, 149 dolárov, PotteryBarn.com

'Welcome Friends' doormat

Pozvite svojich najbližších kamarátov do svojho domova pomocou a Priatelia -inšpirovaná uvítacia podložka.

Hrnčiarska stodola x Priatelia rohožka, 20 dolárov, PotteryBarn.com

Zverejnenie: Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy, z ktorých niektoré môžu byť sponzorované platiacimi predajcami.