Hlavná TV Ženatý na prvý pohľad sa vracia na 5. sériu – v Chicagu!

Ženatý na prvý pohľad sa vracia na 5. sériu – v Chicagu!

 Obsadenie 4. sezóny MAFS Zoznámte sa s obsadením 4. sezóny hry FYI's Married at First Sight. (S láskavým dovolením: FYI)

Chi-town, sú tu! FYI v utorok 25. októbra oznámil, že jeho veľmi populárny sociálny experiment, Vydatá na prvý pohľad , sa vracia už piatu sezónu – a tentoraz budú účastníci sídliť v Chicagu.

Produkcia najnovšieho dielu dokumentárneho seriálu už začala vo veternom meste a nová sezóna sa bude vysielať v roku 2017. Všetci traja odborníci zo 4. sezóny, vrátane dlhoročný sociológ Dr Pepper Schwartz , odborník na komunikáciu Rachel DeAlto , a manželský poradca Pastor Calvin Roberson , poskytne návod do novej sezóny.

 MAFS

Vydatá na prvý pohľad expertky Rachel DeAlto, Dr. Pepper Schwartz a pastor Calvin Roberson.

Podľa vyhlásenia FYI pre Faircityfire , viac ako 40 000 kandidátov z celej krajiny požiadalo o zaradenie do seriálu. Vydatá na prvý pohľad poskytuje zaujímavý zvrat pre divákov a jeho účastníkov. Po spárovaní párov sa nezadaní stretnú počas svadobných dní – bez akéhokoľvek predchádzajúceho kontaktu – a následne spolu žijú ďalších šesť týždňov ako novomanželia.

Po uplynutí týchto šiestich týždňov každý pár oznámi, či chce zostať spolu – právne viazaní manželstvom – alebo sa rozhodne rozviesť.

Prvé tri sezóny dokumentovali účastníkov z New Yorku, Atlanty a Miami. Podľa FYI, Vydatá na prvý pohľad má neustále pôsobivý priemer 550 000 divákov na epizódu. Relácia, ktorú produkuje spoločnosť Kinetic Content, neustále zostáva najlepšie hodnoteným programom v portfóliu siete.

The finále 4. sezóny Vydatá na prvý pohľad vysiela na FYI v utorok 25. októbra o 20:00. ET.