Hlavná TV Zosobášení na prvý pohľad Účastníci 4. sezóny zdieľajú, čo sa naučili o manželstve: Exkluzívne

Zosobášení na prvý pohľad Účastníci 4. sezóny zdieľajú, čo sa naučili o manželstve: Exkluzívne

Tom a Lillian, Sonia, Nick a Derek, zosobášení na prvý pohľad, diskutujú o tom, čo sa naučili o manželstve po finále 4. sezóny. (Fotky / Gio Morales pre informáciu)

Toľko ponaučení. Šesť týždňov Vydatá na prvý pohľad proces sa ukázal ako intenzívna skúsenosť pre účastníkov sezóny 4; Jedno duo nazval to predčasne , zatiaľ čo zvyšné dva páry oznámili na finále sezóny 25. októbra, že to urobia pokračovať vo svojich manželstvách .

Teraz, keď je experiment dokončený, Faircityfire zaokrúhľuje nahor čo Účastníci so sídlom v Miami predtým sa s nami podelil o manželstvo – na prvý pohľad.

Derek Schwartz bol zničený, keď jeho manželka, Heather Seidelová , sa rozhodli ukončiť svoje manželstvo už po týždni experimentu. Derek bol odhodlaný vyriešiť problémy páru, ale Heather verila, že ich problémy sú neprekonateľné.

'Nikdy som si nemyslel, že manželstvo bude ľahké, ale teraz chápem, prečo sú ľudia ochotní preň tak tvrdo pracovať,' povedal. Faircityfire potom, čo sa Heather rozhodla. „Myslím si, že veľa problémov vo vzťahoch pochádza z malých aj veľkých nedorozumení. Ak by sa tomu pár [mohol] vyhnúť tým, že by mal schopnosť komunikovať spravodlivým a pozitívnym spôsobom, myslím si, že by bol na ceste k úspechu.“

čo si obliecť na havajskú svadbu
  Derek Heather mafs sa oženil na prvý pohľad

Derek sa oženil na prvý pohľad v deň Heatherinho rozhodnutia o svojej mentalite. (Foto s láskavým dovolením FYI)

Tom Wilson a Lillian Vilchez boli ohromení od chvíle, keď sa videli vo svadobný deň, ale spôsobili to rozdiely v ich životnom štýle a komunikácii trenie medzi dvojicou.

'Musím byť opatrnejší, ako vyjadrujem svoje pocity... Nemám veľmi dobrý filter,' priznal Tom Faircityfire na začiatku experimentu.

Napriek problémom boli Tom a Lillian ochotní urobiť čokoľvek, aby ich manželstvo fungovalo. „Naučila som sa, že v manželstve dávate 100 % a to isté platí pre vášho partnera,“ poznamenala Lillian. „Obe strany sa musia na 100 % zaviazať, že to bude fungovať. Uvedomil som si dôležitosť komunikácie a počúvania.“

  Tom Lillian MAFS

Oženil sa na prvý pohľad, účastníci 4. sezóny Tom a Lillian

Mnohí diváci boli prekvapení, keď sonia granados sa rozhodla pokračovať v manželstve Nick Pendergrast po dni rozhodnutia. Počas šesťtýždňového procesu bola pre túto dvojicu problémom aj komunikácia. Po jednej mimoriadne ostrej hádke sa Sonia rozhodla odísť z domu páru. Ale s pomocou od Vydatá na prvý pohľad Sonia, expertka na vzťahy, dokázala Nickovi odpustiť a počas emocionálneho procesu sa obe strany naučili cenné lekcie o udržaní manželstva.

priemerný čas randenia pred zasnúbením

„Tento proces ma naučil tak veľa o sebe, ako sa správať k ľuďom a ako si sadnúť a premýšľať o tom, ako by vaše myšlienky a činy mohli ovplyvniť ostatných predtým, ako podľa nich začnete konať,“ povedal Nick. Faircityfire po jeho nafúknutí. 'Niekedy hovoriť o určitých veciach po pár pohároch vína pri večeri nie je najlepší nápad, ale myslím si, že naučiť sa reagovať a nereagovať bolo pre mňa ďalším veľkým prínosom.'

Nick nalieha na páry, aby si určili čas na otvorené a úprimné diskusie. „Urobte si chvíle, keď dovolíte svojmu partnerovi, aby vám povedal presne to, čo vám chce povedať, bez akýchkoľvek prerušení alebo reakcií. Nechajte ich vypustiť jeden plný myšlienkový prúd, potom má druhý príležitosť urobiť to isté,“ povedal nám predtým.

  sonia-nick-mafs-svadba

Nick a Sonia sa tiež naučili efektívnejšie komunikovať po prečítaní knihy Garyho Chapmana, 5 jazykov lásky . „Je ťažké sa s niekým spojiť, keď hovoríte rôznymi jazykmi,“ povedala Sonia Faircityfire pred finále. 'Našťastie sme si to uvedomili skoro, aby sme sa mohli navzájom naučiť jazyk.'

Aj keď bolo pre Nicka a Soniu dôležité, aby spoločne vyriešili svoje problémy, Nick vysvetlil, že mať zásuvku je tiež dôležité. „Nájdite niečo, čo môžete urobiť osobne na zmiernenie stresu alebo úzkosti,“ povzbudil. „Pre mňa to bol golf. Môže to byť joga, tenis, cvičenie, jazda na bicykli atď. Len niečo... Myslím, že je dôležité mať osobný čas!“

povedal Nick Faircityfire že naučiť sa byť nezištným bolo jeho najväčším prínosom. 'Som si istý, že keby som si bol v tejto chvíli viac vedomý a vžil sa do jej kože, ten výbuch by nebol taký extrémny alebo by sa možno ani vôbec nestal,' poznamenal.

Sonia sa naučila, že je dôležité robiť veľké rozhodnutia ako pár. V deň rozhodovania sa s Nickom súkromne rozprávali o svojich možnostiach, než sa rozhodli zostať spolu. 'Nick a ja sme nechceli ľutovať naše rozhodnutie,' vysvetlila. 'Na konci dňa sme sa rozhodli Nick a ja a nikto iný.' Rešpektovali sme sa dostatočne na to, aby sme na konci experimentu tvorili jednotný front.“