Hlavná TV Zosobášili sa na prvý pohľad Neil, Tres a David majú chlapskú noc, nosia snubné prstene

Zosobášili sa na prvý pohľad Neil, Tres a David majú chlapskú noc, nosia snubné prstene

 Vydatá na prvý pohľad's Neil, Tres and David Tres a David sa zosobášili v Neilovi na prvý pohľad a stretli sa pri poháriku a predvádzali svoje svadobné obrúčky. Kredit: FYI

Krásni muži z Vydatá na prvý pohľad boli prichytení pri lietaní sólo! Traja manželia MAFS, Neil Bowlus, Tres Russell a David Norton sa stretli na drinku v Atlante a všetky tri z nich predviedli svoje svadobné obrúčky na rýchlu fotku.

Zdá sa, že ide o nedávnu sériu fotografií zdieľaných na instagramovom účte Tres Russellovej v piatok 29. januára, manželia MAFS Neil, Tres a David sa zišli na večeru s bratmi v írskom pube s názvom Meehan’s Public House – Buckhead v Atlante v štáte Georgia.

krátke účesy na svadbu

Počul som, že s týmito dvoma mám niečo spoločné, tak sme sa stretli na drinku @Neil_MAFS @David_MAFS #MarriedAtFirstSight #GuysNight

Fotografia, ktorú zverejnil tres_russell (@tres_russell) dňa

'Počul som, že mám niečo spoločné s týmito dvoma, tak sme sa stretli pri poháriku,' napísala Tres k prvej fotke troch hviezd reality show. Muži sú videní pózovať s pivom a vodou pri stole, zatiaľ čo čašníčka vystrelila.

Trochu ťažké rozpoznať a prečo si myslíme, že ide o novú fotku, je Davidov škeriaci sa hrnček v popredí obrázku. Obaja sú bez brady a zdá sa, že trochu schudol! Možno návrh Dr. Grega o ňom a Ashley robiť niečo aktívne spolu sa oplatilo?

darčeky k 1 ročnému výročiu

Muži potom predviedli svoje trio snubných kapiel a fanúšikov sa čudovali, sú všetci ešte stále ženatí alebo je to len na parádu?

„Pretože mám naozaj veľký tím a oni potrebujú naozaj veľké prstene“ #MarriedAtFirstSight @Neil_MAFS @David_MAFS (snapchat tres_russell)

Fotografia, ktorú zverejnil tres_russell (@tres_russell) dňa

Na druhej fotke, ktorá bola pôvodne Snapchatom od Tres, zobrazujúci ľavé ruky mužov MAFS a ich podobné svadobné obrúčky, nápis Snapchat znie: „Len preto, že ste sa všetci pýtali.“ Tres potom zdieľal fotografiu na Instagrame s citátom z Drakeovho „Big Rings“ a napísal: „Pretože mám naozaj veľký tím a potrebujú nejaké naozaj veľké prstene.

Hoci sa špekuluje o tom, či majú chlapci zmluvnú dohodu o tom, že budú nosiť svoje prstene až do finále MAFS, a nemôžeme si byť istí, že sú stále zamilovaní a ženatý so Samom, Vanessou a Ashley, jedna vec je pre Iste, určite si užívajú spoločné chvíle s bratom. Na zdravie!

Naladiť Vydatá na prvý pohľad , vysielanie v utorok o 21:00 hod. EST na FYI.

koho pozveš na zásnubný večierok