Hlavná Celebrita Zoznam svadobných vecí, ktoré musíte mať od Kate Upton a Justina Verlandera, vás rozosmeje

Zoznam svadobných vecí, ktoré musíte mať od Kate Upton a Justina Verlandera, vás rozosmeje

 Justin Verlander Kate Upton Baseballový hráč Justin Verlander (L) a modelka Kate Upton sa 8. júna 2016 v New York City zúčastnia Carine Roitfeldovej narodeninovej párty pre Kate Upton v The Blond v 11 Howard Hotel. (Foto: Michael Stewart/Getty Images)

Nechajte plánovanie začať! Kate Upton a Justin Verlander zostavili predbežný zoznam svadobných vecí, ktoré musíte mať, a jedna vec je istá: Táto svadba bude jedna divoká oslava!

nápad na svadobnú sprchu

„Toto je @justinverlander a ja plánujeme #svadbu #zábavu,“ zdieľal 24-ročný Upton vo štvrtok 9. februára príspevok na Instagrame. Zoznam základných vecí zahŕňa zábavu, párty, tequilu a jedlo.

Hrdličky majú skvelý začiatok so svojím zoznamom, ale odporúčame vám ich nahliadnuť Najlepší svadobný kontrolný zoznam Faircityfire pre inšpiráciu?

Toto je @justinverlander a ja plánujeme #svadbu #zábavu

Fotografia, ktorú zverejnila Kate Upton (@kateupton).

betónové kuchynské dosky

Najprv sa z modelky stala herečka prezradila svoje zasnúbenie do džbánu Detroit Tigers, 33, vlani v máji, keď prišla na galavečer kostýmového inštitútu Metropolitného múzea umenia v New Yorku s nádherným diamantovým zásnubným prsteňom.

'Som naozaj nadšená,' povedala povedal v tom čase. „Pýtal sa ma tesne pred začiatkom sezóny, takže sme to už nejaký čas držali na nízkej úrovni. Takže sa teším, že to konečne môžem zdieľať so svetom!”