Hlavná Vírusové Zvýšenie počtu tweetov o angažovanosti v USA počas sezóny dovolenkových návrhov: Pozrite si súbory GIF

Zvýšenie počtu tweetov o angažovanosti v USA počas sezóny dovolenkových návrhov: Pozrite si súbory GIF

 Ponuka zásnubného prsteňa na sezónu Tweety o zásnubách podľa Brilliant Earth stúpajú okolo Vianoc, Nového roka a Valentína počas sezóny návrhov. Poďakovanie: Denis Boissavy/Getty Images

Sezóna návrhov je skutočná a my máme dôkaz!

Máte pocit, že sa všetci a ich sestra zasnúbili cez valentínsky víkend? Čo tak Vianoce a Nový rok? Okolo sviatkov je určite vo vzduchu niečo, čo inšpiruje magické ponuky a epické zásnuby – a veľa z nich – a teraz máme lepší vizuál o tom, aké sú skutočné sezóny návrhov!

Využitím viac ako 200 000 geograficky označených tweetov obsahujúcich zásnubné témy ako „povedala áno“, „zásnubný prsteň“, „budeme sa vydávať“ a všetky ostatné hashtagy, ktoré by ste načítali, keď oznamujete svoj veľký okamih, ľudia na Brilantná Zem vytvoril sadu grafík vizualizujúcich vrcholy počas dvoch časových línií návrhovej sezóny a zdieľal ich výlučne s Faircityfire .

Či už sa používatelia Twitteru zamerali na svoje nové rocky, svoje nové tituly alebo budúce svadby, všetky kľúčové slová boli zahrnuté vo vyhľadávaní tweetov a ponúkli veľmi jasný vizuál reality ponuky. Zamestnanci sa najprv pozreli na výmeny názorov na Twitteri od 20. decembra do 3. januára, aby pokryli Vianoce aj Nový rok. Ako môžete vidieť na vyššie uvedenom obrázku, na Štedrý večer a Vianoce a potom znova na Silvestra a Nový rok je nával aktivity, čo naznačuje nárast zásnub počas tejto sezóny.

Pomocou vyhľadávania tweetov v rovnakej ponuke tweetov na pripravenom zariadení Brilliant Earth sa vytvorila druhá grafika zobrazujúca takmer identické výsledky za obdobie od 1. februára do 15. februára (zahŕňajúceho Deň svätého Valentína a čas, ktorý mu predchádzal). Gif tu a tam ponúka niekoľko miest na mape, ale keď sa okolo Valentína objaví sezóna návrhov, BUM! Objaví sa výbuch aktivity!

Takže ak ste mali pocit, že sviatky každý rok rýchlo premenia slobodných priateľov na snúbencov, alebo ak ste niekedy pochybovali o fenoméne sezóny návrhov, teraz je tu dôkaz o jeho existencii prostredníctvom tweetov Brilliant Earth, ktoré exkluzívne zdieľa s The Faircityfire!